Feng Shui

Dysponuję umiejętnością, zorganizowania przestrzeni wokół siebie i dostosowania odpowiednich remediów, do indywidualnych potrzeb klienta. Tą bardzo istotną potrzebą w dzisiejszych czasach jest chociażby znalezienie i utrzymanie dobrej pracy. Jeśli dzięki dobremu Feng Shui będziesz wewnętrznie poukładny, spokojny, zrelaksowany, wypoczęty, zadowolony, naładowany odpowiednią i dobrą dla ciebie energią, łatwiej znajdziesz pracę. Będziesz dla pracodawcy pracownikiem rokującym dobrze na przyszłość. Będziesz wydajnym i cenionym przez niego pracownikiem a on będzie pamiętał o twoim awansie. Gdy założysz własny biznes, dobre Feng Shui zasili cię mądrymi pomysłami, bo do myślenia konstruktywnego wystarczy ci energi. Zawsze będziesz podejmował prawidłowe decyzje bo dobre Feng Shui to oferuje. Jeśli prowadzisz biznes, pozyskasz klientów, którzy zapłacą w terminie za świadczone usługi, dzieci zaczną dobrze się uczyć i szanować cię, w małżeństwie miłość rozkwitnie. A jeśli nawet „nieprzyjemna gwiazda” złoży ci wizytę na wejściu do domu lub w sypialni, otrzymasz ochronę i pomoc z Nieba.

Jestem także konsultantem Feng Shui

Proponuję wszechstronną pomoc, uwzględniającą w pierwszej kolejności tak zwany aspekt metafizyczny Feng Shui. Zawiera go ustny przekaz, uzyskany bezpośrednio od mistrza, który w książkach o Feng Shui nigdy nie jest opisany. Ten ustny przekaz zawierają częściowo moje książki, wiedza przekazana na seminarium i moja nowa książka, dostępna tylko dla uczestników seminarium.

O wyborze niekorzystnego mieszkania lub domu, źle usytuowanego biura lub kupna nieodpowiedniej działki, nie decydował przypadek w potocznym rozumieniu, ale to, na co jesteśmy zaprogramowani w naszych umysłach. To, gdzie nas "los rzucił", nie zależy od jego złośliwości, ale od tego, co jest zapisane w naszej duszy i umyśle.

Nie da się wprowadzić i zastosować od razu wszystkich remediów zaleconych przez konsultanta. O tym, czy w ogóle zastosujemy się do jego zaleceń, decydują ukryte, niewidoczne właściwości naszych umysłów. Możemy pamiętać i wiedzieć o tych zaleceniach, ale i tak ich nie zastosujemy. A konsultant nie zrobi tego za nas.

O tym, czy będzie nam się chciało przestawić łóżko w inny, korzystny rejon, zamienić mieszkanie lub tylko zmienić jego wystrój, kupić zasłony w odpowiednim dla nas kolorze, czy zmienić kierunek drzwi, decyduje nasza podświadomość, którą w umiejętny sposób musimy nakłonić do wymuszenia na nas chęci do zrobienia czegokolwiek dla własnego dobra.

Jeśli mistrz Feng Shui naprawdę chce pomóc w rozwiązaniu problemów z jakimi najczęściej się spotyka, powinien być jednocześnie przewodnikiem duchowym, uzdrowicielem duchowym i w bardzo wielu przypadkach egzorcystą. Tylko gdy potrafi on odkryć prawdziwą przyczynę niepowodzeń u osób szukających porady, może zalecić i pomóc zastosować odpowiednie remedium. W Feng Shui większe znaczenie ma to, co zawiera umysł i nasze ciała subtelne. Bo właśnie to, co ma się w nich zakodowane, przyczynia się do wybierania miejsc źle usytuowanych, szkodliwych, na żyłach wodnych lub wśród ludzi emanujących negatywną energią. Podświadomie wybieramy sobie złe miejsca, aby zrealizowały się nasze pomysły na życie. W takich warunkach mają one możliwość urzeczywistnienia się.

Znosimy do domu przedmioty, często naładowane negatywną energią, które mają świadczyć o naszych ciekawych zainteresowaniach, lub o tym gdzie byliśmy, a w rzeczywistości stają się przyczyną niepowodzeń, chorób lub nawet śmierci. Na przykład powieszenie na ścianie mieczy, poniemieckich hełmów, masek afrykańskich, maskotek w kształcie szkieletów, bo i z tym się spotkałam na przykład w tzw. kącie dzieci doprowadziło do zabójstwa syna mojej koleżanki. Kobieta, która kupiła ode mnie mieszkanie, dostała w prezencie od kolegów z pracy na nowe mieszkanie, maski afrykańskie i maskotkę szkielet. Poumieszczała te przedmioty w różnych częściach mieszkania. Gdy po jakimś czasie odwiedziłam ją, była tak chora, że poruszała się o kulach. Twarz przypominała afrykańską maskę, a wychudzone ciało szkielet, który powiesiła w swoim osobistym trygramie. Gdy tłumaczyłam jej, żeby wyrzuciła te przedmioty, nie wierzyła, że mają jakikolwiek związek z jej chorobą. Ja z kolei czułam się bardzo niezręcznie, bo rozchorowała się wkrótce po przeprowadzce do mojego mieszkania. Nie przyjmowała do wiadomości, moich argumentów i nie chciała rozstać się prezentami. Gdy już nie mogła wstawać z łóżka, jej córka wyrzuciła maskotki, a kobieta wkrótce wyzdrowiała.

Moja pomoc jako konsultanta Feng Shui polegała na zaleceniu zapoznania się ze wszystkimi książkami, które napisałam. Następnie oględzinach miejsca zamieszkania i biura.

Stosuję szkołę intuicyjną, szkołę kompasu i szkołę latającej gwiazdy. Nie zajmuję się wróżeniem, ani przepowiadaniem przyszłości. Zajmuję się korzystnym kreowaniem przyszłości. Nie udzielam konsultacji osobom, które z jakichś powodów nie przeczytają moich książek, a chciałyby tylko, aby przyjść do nich, poprzestawiać im meble, poustawiać w odpowiednich miejscach odpowiednie remedia lub zawiesić lustra na ścianach. Uważam, że byłoby to nieuczciwe i niecałkowite wykorzystanie moich umiejętności.

Jakich korzyści można się spodziewać po konsultacji ze mną?

Wskażę i pomogę wyeliminować prawdziwe przyczyny, źle wpływające na: zdrowie, małżeństwo, wychowanie dzieci, ilość zarabianych pieniędzy, stosunki z rodziną i ludźmi, powodzenie w życiu.

Jestem także egzorcystką. Oczyszczę dom z negatywnych energii, odprowadzę przebywające w domu obce byty, dusze, duchy i istoty mroku, które nie pozwalają mieszkańcom na dokonywanie żadnych pozytywnych zmian, nawet gdy konsultant lub mistrz Feng Szui był w domu i zalecił odpowiednie remedia.

Konsultacje powinno się przeprowadzać przed zakupem domu, mieszkania, wynajęciem pomieszczenia na biuro, sklep lub działalność gospodarczą. Gdy masz już upatrzony pawilon, mieszkanie lub dom, możesz skontaktować się ze mną, podając mi swoją datę urodzenia lub datę urodzenia osoby będącej głównym dostarczycielem pieniędzy w rodzinie, płeć oraz kierunek geograficzny według wskazania kompasu, na który wychodzą drzwi wejściowe do pomieszczenia. Udzielę Ci płatnej odpowiedzi na najważniejsze w tej sytuacji pytanie: czy powinieneś zrezygnować, czy też możesz zaryzykować, aby pomnażać swój dobrobyt, dążyć do urzeczywistnienia marzeń i odnalezienia sensu życia.

Cena takiej usługi to 80 zł.

Zamówić konsultację, lub umówić się na wykład, można telefonicznie nr +48 609‑887‑288

podając swoje imię, nazwisko, adres, lub e-mail.

Zapraszam także na seminarium, na którym będę uczyła mojej metody rozwiązywania problemów i zapobiegania problemom, kreowania lepszej przyszłości, czyli dokonywania korzystnych zmian na lepsze. Będę uczyła jak odnaleźć sens życia i prawidłowy światopogląd, gdyż ich brak jest przyczyną stresów, depresji, alkoholizmu, narkomanii, hazardu, problemów i coraz cięższych chorób występujących u coraz większej liczby populacji. Na wykładach można dowiedzieć się jak otrzymywać pomoc od Aniołów i z ich pomocą pozbywać się i leczyć swe dolegliwości, tym bardziej, że licząc na polską Służbę Zdrowia można się jej nie doczekać.