W LABIRYNTACH BEZSENSU

Część III Psychoterapii dla każdego

W labiryntach bezsensu, część III  Psychoterapii dla każdego. Autorka: Bożena Szymborksa

Żyjemy w poczuciu, że nasze życie pozbawione jest jakiegokolwiek sensu. Że wszystko co się w nim odbywa jest zbiorem przypadków nie do przewidzenia, w których uczestniczymy jako marionetki. Ktoś lub coś bawi się nami, a my tylko ponosimy konsekwencje, nie potrafiąc sobie poradzić z konfliktami i narastającymi problemami.

Autorka pisze o sposobach, które ułatwią czytelnikowi zrozumienie mechanizmów w jaki sposób sami spowodowali te nieprzyjemne okoliczności, problemy, w jaki sposób doprowadzili do chorób i konfliktów nie tylko własnych, oraz co należy zrobić aby to naprawić. Dzięki lekturze książki można zrozumieć i ustalić, że nasze życie ma sens i możemy wpływać na nie w sposób przyczyniający się do naszego bezpieczeństwa i pokoju na świecie. Możemy zmienić nasz nieprawidłowy stosunek do siebie, do bliskich i do Wszechświata. To źródło inspiracji do zmiany życia na takie jakie chcielibyśmy aby było.
Zapraszam do lektury.
Autor: Bożena Szymborska
Wydawnictwo: Świt
ISBN: 83-910674-9-1
Liczba stron:
Wymiary: 148 x 210 mm
Wydanie I
okładka: miękka

nośnik: elektroniczny
- cena wersji elektronicznej 17 zł
nośnik: druk
- cena wersji książkowej 26 zł + koszt wysyłki

Aby otrzymać publikację należy wysłać przelew w wymaganej wysokości na konto: BRE BANK S.A. 25 1140 2004 0000 3102 3541 2850. W tytule przelewu należy podać adres pocztowy / internetowy, na który ma zostać wysłana książka oraz telefon kontaktowy i tytuł wybranej publikacji.